Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: autoškola Nekovář

25.3.2010 11:40 vložil Marek  IP: 82.142.116.169

Je pravdou že v autoškole nekovář se chovají velmi nevybíravě. Též budu přestupovat.Hlavně kvůli tomu že jezdí jen v pondělí a v pátek.S takovouhle bych dělal autoškolu půl roku. Což se mi nechce.Začíná přeci sezona. Neposkytnul mi žádné informace ohledně technické stránky motorky.Takže hledej si kde chceš.Čeká se že na motorce válíš už bez papírů a v zásadě je to pouze formalita.Jako kdyby každý jezdil bez papírů.Chování pana nekováře je značně arogantní a jde mu spíše o to aby se vás rychle zbavil a schrábnul peníze.Po druhé jízdě mě chtěl pustit ke zkouškám a to sem na mašině seděl poprvé v životě. Rozhodně si nemyslím že to na ní umím na testy.Zítra jdu vyzvednout papíry a přestoupím do jiné. Kde jezdí častěji a uvědomují si kdo je platí. Dle úsloví náš zákazník náš pán.

Reaguj


Re: Re: autoškola Nekovář

8.1.2011 00:24 vložil mogwai  IP: 77.48.243.142

Na jistého pana Nekováře (co kdysi dělal instruktora v autoškole na Harfě vedle nádraží - dnes už je zbouraná) mám dost špatné vzpomínky, když když mě tam učil jezdit na motorce (celé A). Dodneška si jeho chování (bohužel!) moc dobře pamatuji a bude to už 12 let !!!!!! Soudím dle předchozích příspěvků, že tohle bude určítě on a že se vůbec nezměnil.

Reaguj


Re: Re: Re: autoškola Nekovář

5.7.2014 01:13 vložil Honza  IP: 94.112.205.183

Me zase prisel vpohode. Z prvniho dojmu jsem mel rozpaky, ale cas ukazal, ze je to prima chlap ;) Mam radsi vojenskou vychovu. Kdyz ti nekdo neco vytkne nevybiravym zpusobem, potom si to lepe zapamatujes a uz tu chybu neudelas :) To je takovej psychologicky jev, ze nad tim musis furt premyslet :) A kdyz neco nevim, tak se nebojim zeptat!!! Radsi udelam ze sebe blbce mezi nami 2 nez pak toho litovat, ze jsem se vubec nezeptal... Za sebe muzu doporucit tuhle autoskolu lidem, kteri dokazou snest kritiku a jsou psychicky vyrovnany. A proc doporucuji, protoze nemam rad kdyz Vam kolem huby mazou med a nakonec zjistis, ze to nebyla pravda ;)

Reaguj


Re: Re: Re: Re: autoškola Nekovář

23.10.2014 22:55 vložil Mirek  IP: 78.102.160.253

Dnes jsem složil závěrečný zkoušky pod vedením Nekováře. Chci mu poděkovat za vedení a že nademnou nezlomil hůl už po první jízdě. Dělal jsem plný A a úplně bez zkušeností s motorkou. Metody výuky jsou nevybíravé, ale také velmi stručné a praktické. Motorka neodpouští chyby a tak nehledejte výmluvy a přijměte holou pravdu. Ti co brečí u Nekováře, ať si pořídí skůtr a nebo sedí vzadu.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly