Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: Změna autoškoly

28.5.2009 21:29 vložil pavel  IP: 85.239.254.100

Nárok na výměnu učitele sice žádný předpis jako povinný nestanoví,ale pokud je autoškola rozumná (resp.její majitel) a jestli je v autoškole více učitelů,tak pro zachování dobrých vztahů apod. by na výměnu měla bez problémů přistoupit.Pokud ne,tak autoškolu změnit můžete.Dosud úspěšně absolvované části zkoušky se Vám počítají po dobu 6ti měsíců od zahájení zkoušky.Tedy od dne,kdy jste dělal zkoušku z pravidel.Po přechodu do jiné autoškoly by asi bylo velmi vhodné absolvovat nějaký doplňkový výcvik a po dohodě pak absolvovat další zkoušku.Původní autoškola Vám musí vydat potřebnou dokumentaci="Žádost" + "Lékařský posudek".

Reaguj


Re: Re: Změna autoškoly

1.6.2009 00:10 vložil edy  IP: 81.0.216.205

Díky moc za radu, Už jsem volal, ohledně termínu opravných jízd, ale nic moc, nechtěj to se mnou zadministrovat ani po telefonu musím tam jít osobně, což je blbé a protože pracuji, tak se zase budu muset uvolnit z práce. Přijde mi, že mi autoškola absolutně v ničem nevychází vstříc a to jsem tam vrazil neskutečné prachy. Přemýšlím, kolik mě to ještě bude stát a ve skrytu duše doufám, že těch šest měsíců stihnu, protože s takovým přístupem se toho dost obávám. Existuje vůbec povinnost autoškoly vydat mi uvedené dokumety a jaká je pravděpodobnost, že mě nová autoškola přijme (že to pro ni nebude papírování). Nehrozí, že mě potom budou posuzovat komisaři jinak-přísněji? Ještě jednou díky.

Reaguj


Re: Re: Re: Změna autoškoly

1.6.2009 22:13 vložil pavel  IP: 85.239.254.100

Uvedené dokumenty Vám autoškola vydat musí,protože jsou Vaše.Lékařský posudek jste si také zaplatil ze svého.S dokumentací pak můžete udělat co chcete,třeba jí i vyhodit.Jestli Vás nová autoškola přijme bude věcí dohody mezi Vámi a ní.Nějaké papírování s tím samozřejmě mít bude,ale to jí asi budete muset zaplatit stejně jako za případný domluvený doplňkový výcvik a hlavně za vlastní zkoušku.A pokud se týká komisaře,tomu by mělo být celkem jedno,kde Vás vyzkouší.Navíc u některých autoškol i sám komisař ví,jak se původní autoškola k žákům chová a nad případným přestupem se nijak nepozastavuje.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Změna autoškoly

20.7.2009 13:25 vložil Tereza  IP: 90.182.90.146

Autoškola mi není schopá zajistit poslední dvě hodiny jízd před vykonáním závěrečných testů, navíc se zřejmě bude celá rušit. Pro mě to znamená najít autoškolu, kde mi dopíší tyto dvě hodiny a odjedou je se mnou a provedou závěrečné testy - je i toto možné???

Díky

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly