Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: Autoškola Štajner Hořovice

13.11.2013 10:09 vložil pepan  IP: 147.228.187.127

Mohu jedině souhlasit. Řidičak jsem zde dělal před 2 roky a vše v pohodě. ale buhužel co se za dva roky změnilo je až zarážející. Přítelkyně dělala papíry a neochota pana instruktora Uhera je až zarážející. A to nemluvím ani o jeho perverzních připomínkách a pomlouvání ostatních žáku autoškoly např. slovy : To je dement. Ta je tak blbá a neschopná za volantem nemá co dělat...A to jsem vybral ty lehčího kalibru.
Přítelkyně na každou jízdu chodila už z domu vynervovaná protože věděla že pan Uher si zase najde nějakou věc za kterou jí vynadá. A na otázku že by to chtěla vysvětlit přicházela otázka pouze typu to máte už dávno vědět.

Před časem bych tuto autoškolu vřele doporučoval, ale ted ROZHODNĚ NE !!!!!!

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

16.11.2013 23:59 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Děkuji všem za kladná hodnocení a velice si takových vážím. Bohužel, všem se člověk nezavděčí stejně jako v jiných oborech podnikání. Ze sta jedinců v restauraci taky určitě nebude aspoň jednomu chutnat. Jinak pana P.U. si nesmírně cením pro jeho přístup maximálně vyjít všem, ( i těm na západ od Komárova), vstříc. Na závěr se pozastavím ještě nad hodnocením NEJHORŠÍ a rovněž tak i NEJLEPŠÍ. Není největším nesmyslem takto hodnotit něco nebo někoho, když jsem nic jiného nezažil, a nemohu tudíž s ničím jiným srovnávat???

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

18.11.2013 08:53 vložil pepan  IP: 147.228.181.107

Ano pan Uher vychází žákům autoškoly vstříc, ale domnívám se, že je to i součást jeho povolání. Nemohu přece tvrdit například u lékaře, že mi vycházejí vstříc tím že mě ošetří. Chtěl jsem pouze poukázat na fakt, že chování instruktora není zrovna učebnicové. Ano řídit naučí to neříkám. Jedná se spíše o připomínky a narážky, které hraničí se sexuálním obtěžováním. Zpočátku se to dá brát jako sranda, aby se trochu uvolnila atmosféra při jízdách, ale pokud je to stále dokola a se stupňujícím charakterem tak se ptám: ‚‘‘ je toto v pořádku?? „ Za sebe si troufám tvrdit, že NE ! A vím o jiných studentech, kteří po nějaké době chodili do autoškoly s odporem, protože poslouchat oplzlé řeči není zrovna dvakrát příjemné.
Podle mne mohu srovnávat i když jsem nic jiného nezažil. Je spousta informací podle kterých lze srovnávat . Ať už se jedná o různé diskuze a recenze, kde je informací dost. Přece, když si chci koupit nějaký nový spotřebič nebo auto s kterým nemam zkušenost tak se zeptám lidí kteří danou věc mají nebo ji zažili, aby mi poradili zda si vybrat právě toto nebo nikoli. A o tom si myslím že je i tato stránka. Kam může kdokoli napsat názor nebo hodnocení právě dané autoškoly v které dělal řidičský průkaz.

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

30.3.2018 11:00 vložil Lenka   IP: 178.255.168.118

Dobrý den, reagují na vás starý příspěvek až nyní, když jsem vybírala autoskolu pro syna, malinko mě tyhle komentáře zaskočily. Syn úspěšně dokončil autoskolu,byl velmi spokojený. Pan Uher mu maximálně vyšel vstříc a jestli zameskal 3 hodiny ve škole, tak je to moc. Z toho co mi syn doma sdělil, tak pan Uher i pan Štajner jsou oba profici a za nás mohu jen a jen doporučit. Stejně postřehy mají i spolužáci, kteří ji zde také dělají. Takže pokud někdo čte vás komentář a jemu podobne, vůbec na to nedbejte a autoskolu můžeme jen doporučit. Za diakritiku se omlouvám, píšu jen z tel.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly