Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

24.4.2010 10:04 vložil jiří  IP: 88.146.36.49

Promiňte že píši ale Karen Tylové autoškola si myslím že je jedna z těch lepších. Já když jsem tam dělal řidičák a přímo s majitelkou autoškoly tak musím zase namítat na to že bych nevěříl že by byla hrubá a sprostá spíše naopak.Byl jsem spokojen jejím chováním a její trpělivostí. Měl jsem i hodiny jízd na víc protože jsem nikdy předtím autu ani nerozuměl a tudíž jsem pořádně nevěděl co a jak a paní Karen Tylová byla opravdu dobrou učitelkou. Jinak ještě dodám že i má přítelkyně dělala u paní Karen Tylové řidický průkaz a ani ta by nemohla říci že byla paní Karen Tylová nějak na ní hrubá či sprostá a přítelkyně si dělala řidičský průkaz cca před rokem a já ho mám už pár let.Jinak ještě dodám že dodnes do této autoškoly doporučuji své známé a ani na ostatní instruktory nemohu nějak ani slovem nadávat. Spíše mají oni dost velkou trpělivost se žáky. Protože já opravdu na řízení auta ze začátku byl fakt dřevo a popravdě já mít nervy takové jaké mají oni tak to prostě klobouk před nima dolů.

Tudíž v závěru chci napsat asi toto. Petro K nevím jestli vás pani Karen Tylová takhel urážela ale nevěřím tomu. Už z důvodu že nikdy jsem neslyšel od svých známých a ani od přítelkyně že by byla sprostá a nebo hodně hrubá a to ani u jiných instruktorů. Já si myslím že buď jste měla problém udělat v této autoškole řidický průkaz z vaší strany a proto tu píšete to co tu čtu. Prostě hlouposti

Jsem rád že autoškola paní Karen Tylové je přísnější jak na jízdy tak i na učení všeho nutného.Protože v životě za volantem se jedná o životy a bezpečí lidí jak ve vozidle tak i na ulici. Tudíž tuto autoškolu já osobně bych doporučil.Než abych říkal takové hlouposti.

Ale jak se říká každý se rozhodne stejně po svém a každý si musí udělat obrázek sám.

Reaguj


Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

21.8.2010 20:14 vložil Naďa  IP: 89.102.183.196

ježiš v této reakci se vyskytuje jméno Karen Tylová tolikrát, že se mi snad o paní Karen Tylové bude i zdát

Reaguj


Re: Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

21.8.2010 20:16 vložil Naďa  IP: 89.102.183.196

a tak mě ještě napadá, jestli se tady náhodou nechválí sama paní Karen Tylová :)

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

5.5.2011 07:30 vložil Ales2711  IP: 77.236.193.16

Vidím, že jste nás prokoukli. Tak jdu ven s pravdou - ano jsem přestrojená Karen Tylováááá !!!! A vás budu budit ze spaní .blééééé bléééééé

Reaguj


Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

3.7.2013 23:30 vložil xyz  IP: 78.102.124.97

Bohuzel musim potvrdit slova vyse uvedena o Karen Tylove. Moje sebevedomi bylo pod vedenim vycviku na bodu nula, tez me davala najevo neschopnost, nebyla trpeliva dokonce byla dost nervni, casto vyjizdela a doslova me lekala zbytecnym zvysovanim hlasu za jizdy. Na prvni jizde se me nekolikrat ptala, proc opakuji chyby - sedela jsem za volantem uplne poprve a teoreticke hodiny predtim nebyli zadne - mela jsem se to naucit doma.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly