Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: 1. opravky pohodička, akorát ta cena...

13.4.2009 19:35 vložil l.a.  IP: 85.92.63.105

Ahoj :) Mě čekají 3. opravné jízdy. Po prvních jízdách, které jsem nezvládla kvůli " špatnému " couvání, mě pan komisař zesměšnil před celým úřadem, inspektory a cizími lidmi, jen kvůli tomu, že mu jiný komisař řekl, že by mi to dal i tak. Podruhé jsem byla docela psychicky na dně, protože jsem se ho velmi bála, nejen kvůli scéně na úřadě, ale také kvůli jeho vulgárnosti, navíc při jízdách na zkoušené žáky křičí. Doufám, že půjde zařídit, abych mohla mít jiného komisaře.Docela by mě také zajímalo, zda je možné, aby se mnou při zkouškách v autě jel někdo z příbuzných.PORAĎTE, PROSÍM! Nemůžu zkoušky dělat do nekonečna, rodiče se zlobí, žere to peníze.Děkuji za seriózní radu i za tvůj článek, který mě oslovil.

Reaguj


Re: Re: 1. opravky pohodička, akorát ta cena...

14.4.2009 13:52 vložil učitel  IP: 94.74.201.203

Dobrý den, chce to pevné nervy a trochu se nad situací povznést. V životě jsou složitější problémy než zkouška v autoškole. K Vašim otázkám : zkušebního komisaře si vybírat nemůžete, toho na zkoušky deleguje odbor dopravy příslušného městského úřadu a na jeho výměnu z Vaší strany není právní nárok. Snad jen prostřednictvím autoškoly se domluvit z jeho nadřízeným, (zk. komisařů je na úřadě určitě více). Zákon o provozování autoškol jasně definuje kdo může být ve výcvikovém vozidle při závěrečných zkouškách - žadatel o ŘO, spolužadatel o ŘO, učitel, zkušební komisař, státní dozor a popř. tlumočník. Žádný příbuzný určitě ne !
Určitě ti nakonec zvládnete. Hodně štěstí.

Reaguj


Re: Re: Re: 1. opravky pohodička, akorát ta cena...

10.3.2014 11:53 vložil Richard Kahánek   IP: 78.108.152.10

Dobrý den. Kdo se prosím rozumí, pod pojmem státní dozor,kdo rozhoduje o přítomnosti tohoto člověka ve voze a za jakých podmínek nebo z jakého důvodu. A pokud bych měl zájem o přítomnost takového dozoru, co je třeba pro to udělat? Děkuji. S pozdravem.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly