Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: Liberec Komisaři

29.8.2016 19:42 vložil STAR  IP: 199.68.196.124

Divím se že tohle vlákno nezaložil někdo už dávno a zároveň lituju, že jsem podobný příspěvek nenašel dříve. Také se podělím o svůj názor. Autoškolu v Liberci v současné situaci nejde udělat. Ani jeden liberečák co znám nedělal autoškolu ve městě všichni chodili do Chrastavy k Lejskovi. Nechci tady dělat žádnou reklamu. Lejska osobně neznám píšu jen co jsem zažil. Prý je hodně náladový a na někoho řve ale zkoušky jezdí dělat do Turnova takže každý udělá. Spousta lidí také chodí do Frýdlantu nebo do Jablonce. Hold komisaři v Liberci stojí za h. Já se musel učit všemožné hovadiny jenom protože to komisaři vyžadují přitom jsem je v reálu dodnes nepoužil. To v praxi znamená že místo projetí všech možných libereckých křižovatek vás instruktoři hodiny moří na parkovištích u Bily nebo Kauflandu. Takže když se pak vydáte už s hotovým řidičákem po městě je to jak náraz do betonové zdi. Vlastní zkušenost. Trvalo mi skoro půl roku než jsem si za volantem začal trochu věřit. Podle mě liberečtí komisaři mnoho lidem řízení tak zoškliví že se jim ani jezdit nechce. A pokud již chcete dělat autoškolu v Liberci vyberte si takovou kde mají diesel. Místní komisaři rádi vyhazují za to že vám to chcípne. Jinak všichni může poděkovat panu Lukášovi Koberovi. Ten si totiž stěžoval na „rychlé“ řidičáky na motorku. Bohužel tím po.sral možnost udělat v tomto městě řidičák normálně. Nejlepší nato je že se tohle děje v celý republice jenom v liberci nám to hošan znemožnil..
A to s prvním žákem od magistrátu je také pravda. Moje sestra jela od magistrátu a udělala. Přitom byla mnohem horší řidička než já. Když jsem to vyděl tak jsem si také bláhově myslel, že to tady udělám levou zadní ale nakonec jsem opakoval 5x a stejně jsem musel jít jinam. Zkrátka kdo neumí jezdit už před nástupem do autoškoly se to v nenaučí.

Reaguj


Re: Re: Liberec Komisaři

18.10.2016 23:35 vložil Josef  IP: 95.85.229.173

Chtěl bych přispět do diskuze o libereckých autoškolách, respektive zkušebních komisařích.Jsem důchodce a asi mám najeto s kamionem a autobusem po naší zeměkouli víc než ti diplomovaní komisaři dohromady.Četl jsem body závěrečné zkoušky §19 a zjistil jsem, že bych v odstavci 1 byl vyloučen několikrát, protože jsem nezkontroloval stěrače, okno, funkci brzd, stav řízení, stav dveří, opěrky hlav apod. Dále bych byl vyloučen při průjezdu Zahradní ulicí, protože tam je tolik kanálů, že se jednomu vyhnete a do dalších vjedete a tím můžete poškodit vozidlo a jste zase vyloučeni. Když si přečtete tento § 19, tak nemá cenu jít jako 18ti letý ke zkouškám, kde na Vás čekají 100% komisaři a zajisté i 100% řidiči, kteří mají výše uvedený § v malíčku. V jednom českém filmu říkal učitel žákům : na 1 umí Pánbůh, na 2 soudruh ředitel (možná), na 3 já. Podobnost s Libercem? Na 1 umí komisař,na 2 učitel autoškoly (možná) a dál nikdo. Proč o tom píši? Mám dvě vnučky, jedna opakovala jízdy 5x á 400,-Kč = 2000,-Kč a druhá neprošla zatím jednou i když komisařka říkala, že řídí na 1! Paradox - na 1 a nestačí to.Z jejich kurzu neprošel nikdo. Co si o tom má normální smrtelník myslet? Buď jsou všichni absolventi autoškol s minimálním IQ nebo autoškoly v Liberci nedokážou připravit žáky ke zkouškám (nad tím by se měl živnostenský úřad zamyslet) anebo nedej bože, jsou tyto vyhazovy cílené : za 1. přidat peníze do kasy magistrátu města Liberce, za 2.získat prémie za bod 1. a za 3.nahrávat autoškolám další jízdy které nejsou zadarmo.
To je asi vše, vím že se nic nezmění, ale co kdyby.....

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly