Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

16.11.2013 23:59 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Děkuji všem za kladná hodnocení a velice si takových vážím. Bohužel, všem se člověk nezavděčí stejně jako v jiných oborech podnikání. Ze sta jedinců v restauraci taky určitě nebude aspoň jednomu chutnat. Jinak pana P.U. si nesmírně cením pro jeho přístup maximálně vyjít všem, ( i těm na západ od Komárova), vstříc. Na závěr se pozastavím ještě nad hodnocením NEJHORŠÍ a rovněž tak i NEJLEPŠÍ. Není největším nesmyslem takto hodnotit něco nebo někoho, když jsem nic jiného nezažil, a nemohu tudíž s ničím jiným srovnávat???

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

18.11.2013 08:53 vložil pepan  IP: 147.228.181.107

Ano pan Uher vychází žákům autoškoly vstříc, ale domnívám se, že je to i součást jeho povolání. Nemohu přece tvrdit například u lékaře, že mi vycházejí vstříc tím že mě ošetří. Chtěl jsem pouze poukázat na fakt, že chování instruktora není zrovna učebnicové. Ano řídit naučí to neříkám. Jedná se spíše o připomínky a narážky, které hraničí se sexuálním obtěžováním. Zpočátku se to dá brát jako sranda, aby se trochu uvolnila atmosféra při jízdách, ale pokud je to stále dokola a se stupňujícím charakterem tak se ptám: ‚‘‘ je toto v pořádku?? „ Za sebe si troufám tvrdit, že NE ! A vím o jiných studentech, kteří po nějaké době chodili do autoškoly s odporem, protože poslouchat oplzlé řeči není zrovna dvakrát příjemné.
Podle mne mohu srovnávat i když jsem nic jiného nezažil. Je spousta informací podle kterých lze srovnávat . Ať už se jedná o různé diskuze a recenze, kde je informací dost. Přece, když si chci koupit nějaký nový spotřebič nebo auto s kterým nemam zkušenost tak se zeptám lidí kteří danou věc mají nebo ji zažili, aby mi poradili zda si vybrat právě toto nebo nikoli. A o tom si myslím že je i tato stránka. Kam může kdokoli napsat názor nebo hodnocení právě dané autoškoly v které dělal řidičský průkaz.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly