Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Autoškola Štajner Hořovice

15.11.2012 18:03 vložil Zdeněk  IP: 213.192.7.14

S touto autoškolou máme velmi nepříjemné zkušenosti. Zvláště pan instruktor se nechová korektně. Na své žáky nepřiměřeně křičí, místo podpory je deptá větami typu: "Vy za volant nepatříte! Tak a teď už jsme mohli bejt mrtví" apod.
Ze strany pana majitele se zase jedná o neochotu tyto problémy řešit.
Za sebe tuto autoškolu DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI. Vyhozené peníze a nervy "v kýblu" .

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

14.2.2013 00:35 vložil Karel   IP: 90.181.210.26

Dovolím si nesouhlasit, bydlím v Hořovicích a kamarádi, co zde dělali řidičák si nikdy nestěžovali, ale naopak. Já jsem dělal řidičák B + C od školy v Berouně a to bych Vám pane Zdeněk nepřál. Učitel je bývalý boxer a to bylo něco. Jednou jsem projel STOPKU a okamžitě rána pěstí do stehna, modřina tam byla ještě 14dní a o zvýšeném hlasu pana učitele nemluvě! Řěkl jsem to doma a otec mi vynadal, když jsi blbej a nedáváš pozor dobře ti tak.... Dodnes si stopku v Berouně pamatuji a jak se mi to později hodilo při jízdách v náklaďáku. Dnes jezdím jako řidič dodávky a vidím jak to v provozu vypadá a to Vaše --- Tak a teď už jsme mohli bejt mrtví --- je v dnešním provozu dost časté. Pokud ve škole dostanete pětku, taky to hned vypisujete na internetu a stěžujete si??? Jak říká muj dědeček TĚŽKO na CVIČIŠTI---LEHKO na BOJIŠTI.... Tak si nejdříve vyzkoušejte nejmenovanou autoškolu v Berouně-Hlinkách a potom vydržíte vše...... Na vaše NERVY v kýblu je dobrý čaj z MEDUŇKY :)

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

15.2.2013 22:55 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Děkuji panu Karlovi za komentář. Vlastně vyjádřil moji myšlenku. Jen dodám, že žádný Zdeněk u nás v poslední době ani nebyl. Moje slova pokračují. Jsou lidé, co nemají na školu vysokou, někteří ani na střední, a poslední dobou ani na to, mít nějaké řidičské oprávnění. Napsat kritiku a schovávat se třeba i za jiné pohlaví je jednoduché. Ale zamyslet se sám nad sebou, jestli chyba nebude i jinde, je bohužel otázkou každého jedince. Za svým panem instruktorem stojím a neochota z mé strany, jak je uvedeno v kritice, spočívala v problému, který by stejně nic nevyřešil. Když se někdo nedokáže rozjet téměř před zkouškou s vozidlem 1.6TDCi, které to umí i samo, co chce předvádět v 1.4 benzínu? Tolik na závěr. PŠ.

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

25.5.2014 20:28 vložil Lejla  IP: 88.208.124.246

Takže zkoušky v jiném autě. No, to je taky důvod proč jít jinam. :-D

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

5.6.2014 23:11 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Pro Leilu. Když je někdo kopyto, tak kope. V autě ta chyba rozhodně není. A mít trpělivost ještě neznamená dělat někomu vola....

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

23.7.2013 13:21 vložil Jiři Pavlas  IP: 213.192.8.130

To si děláte prde.... !!!!! Já jsem nyní uspěšně u pana Štajnera udělal hned na poprvé jak testy tak i jízdy! A nejsem žádnej extra chytrej člověk :) .Všem jen a jen doporučuji!!! S panem učitelem naprosto pohodové jízdy bez stresu!!! Pan učitel na vás vubec neřve a vše vám ihned v klidu vysvětlí.Pan komisař je jeden z mála komisařu který je naprosto pohodový a hned vás nevyrazí kvuli nějáké malé chybce.Jinak ještě musím dodat,že pan Štajner vyjde každému vstříc ! Takže z mého hlediska a i podle toho co říkali ostatní žáci jen a jen doporučuji.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

15.8.2013 00:36 vložil Štěpán Miláček  IP: 88.102.206.133

A to je, vážený pane, zvláštní, že já napsal úplně jinou recenzi o té samé autoškole a měl jsem nejspíše toho samého instruktora.. No počtěte si sám:
Snad ani nevím, kde bych začal.. Ač nemám srovnání, jelikož jsem v jiné autoškole nikdy nebyl, troufnu si tvrdit, že se jedná o jednu z nejlepších (jestli ne úplně nejlepší) autoškol vůbec.
Ne profesionální, ale dokonce přímo rodinný, přátelský a velmi vstřícný přístup. Ochota a 100% šance rozumné domluvy a kompromisu mezi žákem a autoškolou.
Když jsem přišel k závěrečné zkoušce, věděl jsem, že jsem dokonale připraven a nemám, co pokazit.
A jak to mám teď v praxi? Nebyl den, kdy bych neděkoval bohu, za důležité rady od pana instruktora a i když nejezdím příliš dlouho, mohu s rukou na srdci říct, že díky takto dobré přípravě vím, jak reagovat při téměř jakékoliv dopravní situaci.
Z této autoškoly jsem zkrátka naprosto nadšený a každému bych ji vřele doporučil!
Tak a kde je teď pravda? Myslím, že každý, kdo čte tyto diskuze, najde (kromě vašeho) samá kladná hodnocení a sám si udělá obrázek.
S pozdravem,
Štěpán Miláček

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

16.8.2013 21:51 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Štěpáne, pan Zdeněk je "DÁMA"....

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

27.8.2013 21:43 vložil Lucie  IP: 5.102.48.42

Taky nesouhlasím, v této autoškole se mi vždy dostalo pořádného vysvětlení, pochopení a vstřícnosti. Naopak pan instruktor je ten nejhodnější jakého znám a neříkám to jen já, ale spoustu lidí v mém okolí, navíc je sním velká legrace takže jízdy jsou zábava.

Reaguj


Autoškola Štajner Hořovice

21.10.2013 13:55 vložil Radek  IP: 213.192.8.130

Dobrý den,
Autoškolu 100% doporučuji. Nemůžu si jí vynachválit a vůbec nechápu komentáře typu: vyhozené peníze a nervy v kýblu. V autoškole mi vyšli se vším maximálně vstříc. Jsou zde suprový instruktoři, kteří udělají vše co je v jejich silách, aby vás naučily se pohybovat v silničním provozu. A připomínky, které tu byly zmiňovány např: ( tak a teď jsme mrtvý), pokud nějaké byly tak pevně věřím, že byly na místě a určitě nebyly myšleny zle, byly myšleny tak aby jste si uvědomily co jste udělaly a v budoucnosti jste se toho vyvarovaly. Autoškola mě s přehledem připravila na závěrečné zkoušky a že by to se mnou měla jednoduchý to se říct nedá. Prošel jsem si tím vím o čem mluvím. Pokud chcete udělat papíry bez stresu, v klidu a s možná co nejvíce rad do budoucna tak zvolte Autoškolu Štajner, nechápu jak sem někdo může napsat takovéto bludy a záměrně ničit jméno autoškoly. Tato autoškola byla a bude moje nejlepší volba.

PS: Velmi děkuji všem, kteří se mnou měli tu trpělivost a úspěšně mě doprovázeli až ke zkouškám u kterých jsem obstál. Děkuji.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

29.10.2013 12:16 vložil Filip Hrdlička  IP: 109.72.12.46

S tímto příspěvkem nesouhlasím. S touto autoškolu jsem měl zkušenosti z kurzu A1. Zkušenosti to byly jen a jen výborně, takže byla jasná volba, kam na rozšíření motorky a na auto. Předchozí zkušenosti se potvrdily a ještě navíc zlepšily. Přístup skvělý, instruktoři dokáží být jak profesionální, tak vtipní, vozový park luxusní. Za mě Autoškola Štajner nemá žádná minus.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

13.11.2013 10:09 vložil pepan  IP: 147.228.187.127

Mohu jedině souhlasit. Řidičak jsem zde dělal před 2 roky a vše v pohodě. ale buhužel co se za dva roky změnilo je až zarážející. Přítelkyně dělala papíry a neochota pana instruktora Uhera je až zarážející. A to nemluvím ani o jeho perverzních připomínkách a pomlouvání ostatních žáku autoškoly např. slovy : To je dement. Ta je tak blbá a neschopná za volantem nemá co dělat...A to jsem vybral ty lehčího kalibru.
Přítelkyně na každou jízdu chodila už z domu vynervovaná protože věděla že pan Uher si zase najde nějakou věc za kterou jí vynadá. A na otázku že by to chtěla vysvětlit přicházela otázka pouze typu to máte už dávno vědět.

Před časem bych tuto autoškolu vřele doporučoval, ale ted ROZHODNĚ NE !!!!!!

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

16.11.2013 23:59 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Děkuji všem za kladná hodnocení a velice si takových vážím. Bohužel, všem se člověk nezavděčí stejně jako v jiných oborech podnikání. Ze sta jedinců v restauraci taky určitě nebude aspoň jednomu chutnat. Jinak pana P.U. si nesmírně cením pro jeho přístup maximálně vyjít všem, ( i těm na západ od Komárova), vstříc. Na závěr se pozastavím ještě nad hodnocením NEJHORŠÍ a rovněž tak i NEJLEPŠÍ. Není největším nesmyslem takto hodnotit něco nebo někoho, když jsem nic jiného nezažil, a nemohu tudíž s ničím jiným srovnávat???

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

18.11.2013 08:53 vložil pepan  IP: 147.228.181.107

Ano pan Uher vychází žákům autoškoly vstříc, ale domnívám se, že je to i součást jeho povolání. Nemohu přece tvrdit například u lékaře, že mi vycházejí vstříc tím že mě ošetří. Chtěl jsem pouze poukázat na fakt, že chování instruktora není zrovna učebnicové. Ano řídit naučí to neříkám. Jedná se spíše o připomínky a narážky, které hraničí se sexuálním obtěžováním. Zpočátku se to dá brát jako sranda, aby se trochu uvolnila atmosféra při jízdách, ale pokud je to stále dokola a se stupňujícím charakterem tak se ptám: ‚‘‘ je toto v pořádku?? „ Za sebe si troufám tvrdit, že NE ! A vím o jiných studentech, kteří po nějaké době chodili do autoškoly s odporem, protože poslouchat oplzlé řeči není zrovna dvakrát příjemné.
Podle mne mohu srovnávat i když jsem nic jiného nezažil. Je spousta informací podle kterých lze srovnávat . Ať už se jedná o různé diskuze a recenze, kde je informací dost. Přece, když si chci koupit nějaký nový spotřebič nebo auto s kterým nemam zkušenost tak se zeptám lidí kteří danou věc mají nebo ji zažili, aby mi poradili zda si vybrat právě toto nebo nikoli. A o tom si myslím že je i tato stránka. Kam může kdokoli napsat názor nebo hodnocení právě dané autoškoly v které dělal řidičský průkaz.

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

30.3.2018 11:00 vložil Lenka   IP: 178.255.168.118

Dobrý den, reagují na vás starý příspěvek až nyní, když jsem vybírala autoskolu pro syna, malinko mě tyhle komentáře zaskočily. Syn úspěšně dokončil autoskolu,byl velmi spokojený. Pan Uher mu maximálně vyšel vstříc a jestli zameskal 3 hodiny ve škole, tak je to moc. Z toho co mi syn doma sdělil, tak pan Uher i pan Štajner jsou oba profici a za nás mohu jen a jen doporučit. Stejně postřehy mají i spolužáci, kteří ji zde také dělají. Takže pokud někdo čte vás komentář a jemu podobne, vůbec na to nedbejte a autoskolu můžeme jen doporučit. Za diakritiku se omlouvám, píšu jen z tel.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

17.11.2013 17:15 vložil Honza  IP: 90.179.108.69

S tímto hodnocením nemůže zdravý člověk souhlasit. Jsem bývalým žákem této autoškoly a z vlastní zkušenosti mohu říct, že pan instruktor se chová více než korektně. Udělá vše pro to, abyste výcvik ukončili na výbornou. S panem instruktorem jsem byl více než nanejvýš spokojen - stejně tak jako více než 99 % lidí, kterých se zeptáte (kteří zde dělali autoškolu) .
Autoškola Štajner má v okolí Hořovic už poměrně významné jméno a stejně tak pan instruktor Uher. Takže vaší reakci zcela nechápu.

AUTOŠKOLU VŠEM DOPORUČUJI ! ! !

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

25.4.2014 23:21 vložil Míra  IP: 5.102.48.34

S touto autoškolou jsem byl velice spokojený.... Na jízdy jsem měl fordíka a pana Uhra, který mi ve všem vyšel maximálně vstříct, co se týká termínů jízd a pokud to bylo možné odvezl jsem se i domu.... Na teorii jsem měl pana Štajnera od kterého jsem se také spoustu dozvěděl a bylo mi to užitečné u zkoušek, které jsem zvládnul napoprvé. Všem tuto autoškolu doporučuji.... Děkuji za všechno Miroslav Frýdl

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

1.5.2014 17:55 vložil Anna Křížková  IP: 88.102.150.33

Vaše hodnocení mě naprosto zarazilo, pane Zdeňku. Před necelým týdnem jsem úspěšně dokončila kurz autoškoly. Za celý kurz jsem nezaznamenala jediné negativum, ani to nejmenší. Pokud vám jeden z instruktorů řekl, že jste mohli být mrtví, nebo že za volant nepatříte, možná by jste se nad těmito slovy měl vážně zamyslet, a nehledat chyby u autoškoly nebo u konkrétního pana instruktora, ale nejdříve u sebe!!! Měl by jste si uvědomit, že řidičák nepatří každému, a pokud na to nemáte, tak holt budete chodit po svých. Podívejte se na hodnocení autoškoly pana Štajnera, a uvidíte, že je snad nejlépe hodnocený ze všech autoškol v okolí. Potom je asi potřeba, se nad sebou vážně zamyslet ;)

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

2.9.2014 15:18 vložil Tereza Fialová  IP: 90.178.44.130

S celým kurzem jsem byla velmi spokojená. Kurz jsem prošla s panem Štajnerem, který mě velmi dobře připravil na závěrečné zkoušky.I napříč tomu, že jsem zkoušky neudělala na poprvé,pan Štajner měl stále se mnou trpělivost a byl ochotný vše zopakovat. Díky různým příběhům jsme si skvěle zapamatovala dané problémy, které by mohly nastat a tím jsem se jim vyhnula. Proto velmi doporučuji každému,kdo má zájem o řidičský průkaz.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

10.2.2016 08:24 vložil Gábina  IP: 37.48.52.196

Zdeňku, z části s Vámi musim souhlasit. Kdysi jsem do této autoškoly chodila a také jsem se zde setkala s nepřiměřeným křikem a děsně mi vadilo, jak instruktor při jízdách pomlouvá ostatní žáky. Hlavně ty kteří napoprvé neudělali zkoušku, nebo ty kterým ježdění nešlo tak honem honem jak by si on představoval. Jednou o jedné slečně prohlásil, že ''je blbá jak vana hnoje''. To mě vážně dostalo! Dokázal o někom mluvit třeba půlku jízdy, až mi toho člověka bylo občas líto a hlavně mě to znervozňovalo. Představte si to: máte týden před zkouškou a milý pan instruktor Vás zásobuje informacemi o tom, jak se konečně zbavil nějaký blbý ženský, která na zvládnutí zkoušek potřebovala víc pokusů, no hrůza. Jediné co chválim je domluva. Vždy vše šlo podle plánu a když odpadla jízda, dali to vědět včas. Ale jinak, kdybych věděla, že mě tam čeká věčně nervní učitel, co bude křičet i kvůli věcem, jaké začínající řidič nemůže znát, šla bych jinam. To člověka odradí...

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly