Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Závěrečná zkouška z jízdy

7.8.2012 16:14 vložil Martin  IP: 88.101.5.207

Dobrý den, dnes jsem neudělal závěrečnou zkoušku z jízd a důvodem byla špatná technická jízda. Jako důvod mi uvedl komisař, že při odbočení z vedlejší na hlavní silnici jsem však nezařadil dvojku a že prý po hlavní se s jedničkou nemá jezdit.
Především chci zdůraznit, že před odbočením a hlavní silnicí byl ještě přechod pro chodce, před kterým jsem zpomalil a poté jsem ještě zpomalil před hranicí křižovatky, tak abych měl dostatečný rozhled. Teprve poté zarovnání vozidla jsem zařazil dvojku...
Myslím si, že toto hodnocení je velmi přísné. Každý přece má svůj styl jízdy, nejedná se o žádný přestupek, vždyť i čerstvý řidič může mít stejnou jízdu jako má absolvent při závěrečné zkoušce.
Máme předvést základní dovednosti na silnici a ne excelentní jízdu, kterou jsme se naučili.
A jak mám jet příště? Rychleji? Více řadit? Nebo snad další opravná zkouška bude o tom, že mé technické dovednosti budou lepší?

Reaguj


Re: Závěrečná zkouška z jízdy

11.8.2012 16:22 vložil Lenka  IP: 90.181.43.141

Jeť tak, jak si zvyklý. Bohužel zkouška v autoškole není o tobě, ale komisaři, kterého dostaneš. Je to smutný, ale musíš počkat na štěstí a dobrého komisaře, který budoucí řidiče netrápí, mám s tím sama zkušenost. Moje druhá zkouška byla určitě horší než ta první, ale dostala jsem člověka, který sám dříve dělal instruktora, měl pochopení a věděl, jak to chodí jak při výcviku, tak při zkoušce. Přeju hodně štěstí a pevné nervy, hlavně buď nad věcí a nenech se nikým vytočit!

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly