Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

zkoušky brno

12.12.2011 13:08 vložil aja  IP: 46.13.243.103

Dobrý den,
za týden mě čekají zkoušky v autoškole, teorie ani údržby se až tak nebojím, spíš mě děsí jízdy. Nemyslím si, že jsem extra nešikovná, spíš se bojím, aby mě neovládla nervozita a nedělala jsem nesmyslné chyby.
Máte někdo zkušenost s komisaři v Brně, je někdo kdo by dělal problémy nebo byl zbytečně přísný?
Mám navíc strach z parkování, během výcviku jsem vždycky maximálně zajela ke kraji nebo couvla, ale podélné parkování mezi vozidla mě nikdo neučil. Takže se obávám, abych u zkoušek nevyletěla třeba právě na tom.
Mějte se krásně a všem uchzečům o ŘP hodně štěstí!

Reaguj


Re: zkoušky brno

14.12.2011 22:58 vložil Webbz  IP: 80.188.72.14

Jsem z Prahy a podélné parkování po mě při zkoušce chtěli. Zajeli jsme do nějaké ulice s menším provozem a bylo mi řečeno, ať si vyberu a někde zaparkuju. Byla tam všeho všudy dvě místa :-) Nějak jsem se tam vecpala, ani sama nevím jak :-)
Při jízdách s učitelem jsem podélné parkování zkoušela několikrát, hlavně pak před zkouškama. Sama jsem mu ale řekla, že mi to nejde a že bych se to potřebovala naučit, takže během jízd několikrát vybral nějaké místo na podélné parkování a trénovali jsme.
Zkus si připlatit jízdu navíc a požádej učitele, aby tě naučil podélně parkovat. Je sice možné, že to po tobě nebudou u zkoušky chtít, ale nesázela bych na to.
Jinak co se nervozity týče, tak já překvapivě byla docela v klidu. Holčina co jela se mnou byla naopak hodně vystresovaná, hned na začátku vjela na chodník, pak se nevešla do zatáčky a bohužel jí učitel musel asi dvakrát sáhnout na volant.

Reaguj


Re: Re: zkoušky brno

24.5.2017 17:37 vložil Michal  IP: 83.208.44.32

Taky jsem s tím měl problém, ale instruktor mi to vysvětlil + jsem zkoušela něco nastudovat teoreticky, například na tomto webu http://autotrip.cz/podelne-parkovani-jak-spravne-zaparkovat/

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly