Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

VAROVANI!!!!!!!!!před autošolou znamenáček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7.12.2007 12:59 vložil nelisa  IP: ip-85-160-34-237.eurotel.cz

varování před autoškolou znamenáček
Nedalo mi to, abych případné zájemce autoškoly znamenáček v praze na hájích neupozornila, jak to tam chodí.Nespokojená s ní nejsem jenom já, ale všichni, kteří tam chodí, co znám. Pan znamenáček z vás totiž neustále tahá peníze a to opravdu nehorázným způsobem.Za každý test si navíc bere 1000Kč do své kapsy ´plus poplatky magistrátu. Nic z toho není ve smlouvě, kterou ani nedostanete, vše vám řekne až před zkouškou.Ale má i jiné fígle. Autoškola funguje jako samostudium, ale cena je stejná, jako byste platili za normální presenční přednášky.Dokonce ho několik žáků chtělo za tento přístup udat, jelikož se nám to nezdá úplně košer právně podložené. Tenhle přístup mi není vlastní, tak jsem chtěla upozornit alespoň takhle. Jinak hodně štěstí u zkoušek!

Reaguj


Re: VAROVANI!!!!!!!!!před autošolou znamenáček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18.4.2008 16:37 vložil Eva  IP: 139.15.broadband6.iol.cz

Mám špatné zkušenosti s autoškolou Beran -Zásmuky okres Kolín.Autoškolu jen asi deset jízd se dělá 3 měsíce a probírání testů ještě žádné.To se můžeme učit sami doma.Toto jednání se mi pranic nelíbí.Takhle se to celé bude dělat asi rok.Jen tak pár řádků na přečtení.

Reaguj


VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

21.4.2008 13:22 vložil Lucie  IP: ip-85-160-4-244.eurotel.cz

Chtěla bych jen potrvdit ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI s autoškolou Znamenáček v Praze 4 na Hájích. Přihlásila jsem se do kurzu, ale až po složení 6000,- Kč zálohy mi byly sděleny další poplatky, které na internetových stránkách rozhodně nenajdete !!! Nelíbil se mi ani způsob "samostudia," protože na stránkám p. Znamenáček slibuje, cituji:"Jednou týdně probíhá výuka teoretických předmětů. Kromě přednášek z pravidel silničního provozu, nauky o konstrukci a údržbě motorových vozidel a zdravotní přípravy jsou pro Vás připraveny i zajímavé pořady na videu. Učebna je vybavena osobními počítači, na kterých také probíhá výuka." - konec citace. Rozhodla jsem se, že v této autoškole kurzem procházet nechci, a přestože jsem NEABSOLVOVALA ŽÁDNOU hodinu trenažéru, teorie ani jízdu samotnou, strhl mi p. Znamenáček "poplatek za storno u magistrátu" v hodnotě 700,- Kč, který ovšem magistrát nestrhává, pouze p. Znamenáček sobě do kapsy. Dnes si jdu osobně do autoškoly pro CELOU částku zálohy :)

Reaguj


Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

19.2.2010 17:12 vložil Petra K.  IP: 88.100.59.179

Nejen autoskola Znamenacek ma tento pristup. Osobne jsem navstevovala dva roky zpet autoskolu Karen Tylove na Praze 6 a situace byla velmi podobna. Teoreticke hodiny nejsou zadne - dostala jsem domu knizku, at se ucim sama s tim, ze az budu mit pocit, ze zaklady umim, mam si domluvit jizdy. Jizdy jsem si domluvila, prvni tri jsem absolvovala se skvelym instruktorem, ktery bohuzel dlouhodobe onemocnel a jizdy jsem mela pak s majitelkou skoly pani Tylovou. Takove ponizovani jako od ni, jsem v zivote nezazila. Asi se bala moc o sve auto nebo nevim, ale pri jizdach mi i sproste nadavala. Autoskolu jsem nakonec opustila a prestoupila jinam, kde jsem si ridicak dodelala, ale trauma z tehle vyuky mi zustalo dost dlouho. Pani Tylova umi ponizit tak, jako nikdo jiny. Nerikam, ze jsem patrila k nadanym zakum, ale pokud ucim, mam mit trpelivost.

Reaguj


Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

1.3.2010 21:00 vložil Jana H.  IP: 89.176.35.236

Petro, mohla bys mi napsat, kde jsi řidičák nakonec dokončila? Dcera totiž dneska podruhé neudělala závěrečnou zkoušku z jizd v autoškole na Žižkově, už do té své autoškoly odmítá jít, tak se snažíme najít něco lepšího. Dneska ji vyhodili za to, že neuměla zaparkovat, přitom jí to její instruktor vůbec neučil a to si přikupovala 5 jízd. Už nás to stálo plno peněz a ona je z toho psychicky na dně, tak bych byla moc vděčná za nějaké doporučení.
děkuji
Jana

Reaguj


Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

24.4.2010 10:04 vložil jiří  IP: 88.146.36.49

Promiňte že píši ale Karen Tylové autoškola si myslím že je jedna z těch lepších. Já když jsem tam dělal řidičák a přímo s majitelkou autoškoly tak musím zase namítat na to že bych nevěříl že by byla hrubá a sprostá spíše naopak.Byl jsem spokojen jejím chováním a její trpělivostí. Měl jsem i hodiny jízd na víc protože jsem nikdy předtím autu ani nerozuměl a tudíž jsem pořádně nevěděl co a jak a paní Karen Tylová byla opravdu dobrou učitelkou. Jinak ještě dodám že i má přítelkyně dělala u paní Karen Tylové řidický průkaz a ani ta by nemohla říci že byla paní Karen Tylová nějak na ní hrubá či sprostá a přítelkyně si dělala řidičský průkaz cca před rokem a já ho mám už pár let.Jinak ještě dodám že dodnes do této autoškoly doporučuji své známé a ani na ostatní instruktory nemohu nějak ani slovem nadávat. Spíše mají oni dost velkou trpělivost se žáky. Protože já opravdu na řízení auta ze začátku byl fakt dřevo a popravdě já mít nervy takové jaké mají oni tak to prostě klobouk před nima dolů.

Tudíž v závěru chci napsat asi toto. Petro K nevím jestli vás pani Karen Tylová takhel urážela ale nevěřím tomu. Už z důvodu že nikdy jsem neslyšel od svých známých a ani od přítelkyně že by byla sprostá a nebo hodně hrubá a to ani u jiných instruktorů. Já si myslím že buď jste měla problém udělat v této autoškole řidický průkaz z vaší strany a proto tu píšete to co tu čtu. Prostě hlouposti

Jsem rád že autoškola paní Karen Tylové je přísnější jak na jízdy tak i na učení všeho nutného.Protože v životě za volantem se jedná o životy a bezpečí lidí jak ve vozidle tak i na ulici. Tudíž tuto autoškolu já osobně bych doporučil.Než abych říkal takové hlouposti.

Ale jak se říká každý se rozhodne stejně po svém a každý si musí udělat obrázek sám.

Reaguj


Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

21.8.2010 20:14 vložil Naďa  IP: 89.102.183.196

ježiš v této reakci se vyskytuje jméno Karen Tylová tolikrát, že se mi snad o paní Karen Tylové bude i zdát

Reaguj


Re: Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

21.8.2010 20:16 vložil Naďa  IP: 89.102.183.196

a tak mě ještě napadá, jestli se tady náhodou nechválí sama paní Karen Tylová :)

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

5.5.2011 07:30 vložil Ales2711  IP: 77.236.193.16

Vidím, že jste nás prokoukli. Tak jdu ven s pravdou - ano jsem přestrojená Karen Tylováááá !!!! A vás budu budit ze spaní .blééééé bléééééé

Reaguj


Re: Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

3.7.2013 23:30 vložil xyz  IP: 78.102.124.97

Bohuzel musim potvrdit slova vyse uvedena o Karen Tylove. Moje sebevedomi bylo pod vedenim vycviku na bodu nula, tez me davala najevo neschopnost, nebyla trpeliva dokonce byla dost nervni, casto vyjizdela a doslova me lekala zbytecnym zvysovanim hlasu za jizdy. Na prvni jizde se me nekolikrat ptala, proc opakuji chyby - sedela jsem za volantem uplne poprve a teoreticke hodiny predtim nebyli zadne - mela jsem se to naucit doma.

Reaguj


Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

14.6.2018 20:56 vložil Andula  IP: 89.24.134.28

Paní Tylová se řídí zásadou "nejlepší obrana je útok". Její učitel se choval naprosto nedůstojně a ona ho hájí! Strašná osoba. Ego takové, že by se o něj mohla opřít. Vykopávka

Reaguj


Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

14.6.2018 20:57 vložil Andula  IP: 89.24.134.28

Paní Tylová se řídí zásadou "nejlepší obrana je útok". Její učitel se choval naprosto nedůstojně a ona ho hájí! Strašná osoba. Ego takové, že by se o něj mohla opřít. Vykopávka postbolševická.

Reaguj


Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

14.6.2018 20:58 vložil Andula  IP: 89.24.134.28

Paní Tylová se řídí zásadou "nejlepší obrana je útok". Její učitel se choval naprosto nedůstojně a ona ho hájí! Strašná osoba. Ego takové, že by se o něj mohla opřít. Vykopávka postbolševická.

Reaguj


Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

15.11.2011 09:10 vložil čertík Bertík  IP: 193.86.30.69

Souhlasím s Vámi, a měla jsem to co vy udělat hned na začátku, mám dělat příští týden zkoušky. Kurz jsem celý odjezdila na Felicii s panem Topinkou a poslední hodinu jsem jela na Fabii s panem Znamenáčkem. Zkoušky se totiž dělají na Fabii. Nepatřím k těm co sednou za volant a umí jezdit, spíš naopak. Celý kurz s panem Topinkou byl skvělý, vysvětloval vše s věčným klidem. Co se ale dělo na poslední jízdě s panem Znamenáčkem tak to byla teda hrůza. Jeho ponižování a arogantní chování to nemělo obdoby. Několikrát za jízdu jsem si říkala, že zastavím a odejdu a zkoušky si zařídím jinde. Pořád hulákal jak to jedete, vy to auto zničíte, neumíte ani couvat a parkovat. Říkal vše tak arogantně. Hodně z vás řekne, že to není rozdíl Felicie - Fabie, ale pro toho kdo se učí dva měsíce v autoškole to rozdíl být může. Navíc celý kurz odjezdíte na autě, které nemá posilovače a poslední jízdu vám dají na autě s posilovačema. Když jsem dojeli zpět k atuškole tak mě rovnou řekl, že zkoušky neudělám a pak začal co všechno jsem dělala špatně.

Reaguj


Re: Re: VAROVÁNÍ ---- AUTOŠKOLA ZNAMENÁČEK ----

10.4.2013 13:19 vložil Michal  IP: 194.228.216.50

potvrzuji stejnou neprijemnou zkusenost s vymenou aut, celou dobu jizda ve Felicii v poslednim tazeni a zaverecne jizdy ve Fabii navic na LPG.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

Vydavatel: Pražské autoškoly