OBECNÁ DISKUZE

20.10.2007 23:16

Reakce na příspěvek

Re: Re: Připoutaný komisař?

8.11.2013 01:16 vložil Karel  IP: 90.181.210.26

Pane Igore, trošku se pletete... podle zákona 361/2000 Sb. §9 odst. 3 učitel jízdy při výcviku nemusí být připoután, vy uvádíte v obci a zákon to neuvádí... Takže se nepoutá po celou dobu výcviku a ne jenom mimo obec. Další věc..... proč má žák kontrolovat připoutání ostatních osob ve vozidle??? §9 to nenařizuje, takže za připoutání zodpovídá každý sám podle zmíněného §9 Povinnosti přepravované osoby. Pokud Vás zastaví POLICIE, také za nepřipoutání osob neplatí řidič, ale každý sám za sebe. Řidič může ostatní upozornit, ale nezodpovídá za nepřipoutání. Jinak při závěrečné zkoušce platí povinnost se připoutat pro všechny osoby ve vozidle, tedy učitel i zkušební komisař a samozřejmě i žák nebo žáci ve vozidle. :)


Ochrana proti spamu

Zadejte text z obrázku:

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

Vydavatel: Pražské autoškoly